Url Kısaltarak Para Kazanmak – Pubiza Üye Ol

Url Kısaltarak Para Kazanmak – Pubiza Üye Ol

Mayıs 25, 2020 0 Yazar: aspendos

Sermayesiz iş fikirleri son yıllarda hayatımıza girmiş ve pek çok insanın mantığına uygun çeşitli sektörlerde zarar olasılığı olmaksızın para kazandıran yöntemleriyle hizmet veren bir dal olarak karşımıza çıkıyor. Bu noktada YouTube, internet sitesi ve reklamcılık sektörü ön plana çıkarken url kısaltma sitelerini de yabana atmamak gerekiyor. Kullanıcılarına genellikle dolar olarak ödeme yapan link kısaltma siteleri, özünde gayet basit bir mekaniğe sahip olan ve kazandırdığı paraların ucu bucağı olmayan bir sektör. Url kısaltarak para kazanmak isteyenler dikkatli bir şekilde bu yazımı okuması onlar için çok daha iyi olacaktır.

trlink kayıt ol
tr link güvenilir mi

En iyi url kısaltma siteleri arasında şüphesiz yıllardır hizmet veren ve son zamanlarda isim değişikliğiyle yeni adı Pubiza olarak hizmet hayatına devam eden bir link kısaltma sitesi var. Link kısaltma servisleri için merak edilen sorular ise şu şekilde yer almakta;

Pubiza Hakkında

Kısalt, Paylaş ve Kazan sloganıyla çeşitli mecralarda kısalttığınız linkleri paylaşarak hem kitlenizin bilgilenmesini sağlıyor hem de bu süreçte pasif bir gelir olarak fena sayılmayacak ölçüde bir miktarı kasanıza indiriyorsunuz.

Pubiza Güvenilir Mi?

Kullanıcıların en merak ettiği sorulardan birisi de link kısaltma sitelerine güvenilir mi? İnternet üzerinden paylaştığım bilgiler gizli kalır mı? Gibi sorular olmaktadır.

Bu noktada web sitelerinde yer alan gizlilik politikaları kapsamında ödeme bilgileri ve iletişim bilgileri dahil hiçbir bilgiyi paylaşmayan Pubiza, en iyi url kısaltma siteleri arasında olmasına yaraşır bir şekilde anlık ödeme ve güvenilir banka işlemleriyle sizlerin mağdur durumda kalmaması için var gücüyle savaşan bir kuruluştur.

Pubiza Ödeme Yapıyor Mu?

Sık sorulan sorular arasında ödeme yönteminin nasıl yapıldığından önce yapılıp yapılmadığı konusunda bazı tereddütler yaşanıyor. Gelenekçi yapımız gereğince güven sorunları yaşıyor olmamız gayet doğal karşılanmalıdır. Url kısaltarak para kazanmak gerçekten mümkün. Peki, Pubiza gerçekten kazancınızı size veriyor mu?

Ödeme yapılıp yapılmadığı konusuna gelecek olursak Papara ile anlaşmalı olarak çalışan Pubiza, düzenli periyotlarla ücretleri dağıtarak güncel bir şekilde kazanç sağlamanıza ön ayak olmakta ve geniş bir kullanım hizmeti sunmaktadır.

Pubiza Ne Kadar Kazanırım?

Yüksek miktarlarda gelir kazanmanın yanı sıra pasif gelir olarak da görülen link kısaltma siteleri, üstüne düşüldüğünde gayet tatlı miktarlarda ödeme alacağınız platformlardır.

Mobil ve bilgisayar platformları arasında farklılıklar gösteren ödeme miktarları, 12-15 TL arasında değişim göstermektedir. 1000 gösterim başına alınan ücretler, 20 TL sınırına ulaşıldığında periyodik olarak kaydettiğiniz banka hesabınıza aktarılmaktadır. Url kısaltarak para kazanmak Pubiza ve bazı url kısaltma servisleri sayesinde mümkündür.