Popüler Url Kısaltma Siteleri 2020 Nedir? – Adf.ly Sitesi

Popüler Url Kısaltma Siteleri 2020 Nedir? – Adf.ly Sitesi

Mayıs 25, 2020 0 Yazar: aspendos

İnternet üzerinden para kazanmak için çeşitli yollara başvurmak mümkündür. Özellikle vergi muafiyeti ve masa başında kazanılan paraların tatlı gelmesi sebebiyle çoğu insan tarafından tercih edilmiş, git gide gelişerek de bu ihtiyaçları yerinde cevaplar verebilmeyi başarmışlardır. Popüler url kısaltma siteleri 2020 arasında verdiğim bu siteyi en ince ayrıntısına kadar incelemeniz için bu makaleyi siz değerli okuruma sunuyorum.

Link kısaltma siteleri de bu para kazanma ihtiyacından doğan gereksinime karşı çeşitli güncellemelerle gardını almıştır. Başlangıçta ücretsiz olarak hizmet veren Adfly gibi onlarca link kısaltma sitesi, bu noktada kullanıcılarına para kazanabilecekleri yenilikler sayesinde yeni bir iş imkanı tanımıştır. Adf.ly sitesine kayıt olmak için tıklayın.

Adfly Hakkında – Popüler Url Kısaltma Siteleri 2020

2015 yılından beri hizmet veren ve link kısaltma servisleri arasında en popüler sitelerden biri olan Adfyl, en iyi link kısaltma siteleri arasında kusursuz işleyişi ve yüksek ödeme imkanlarıyla en çok tercih edilen ve bu tercihleri de haklı çıkaran bir sistemdir.

Klasik link kısaltma sitelerinden farklı bir işleyişe sahip olan Adfly, gerek ödeme yöntemi gerekse ‘’Reklamı Geç’’ sistemi ile link kısaltma siteleri arasında yeni bir soluk getirmiştir.

Adfly Güvenilir Mi? – Popüler Url Kısaltma Siteleri 2020

Bu soruya tek cümle ile beş senedir hizmet verdiğini gösterebilsek de tatmin edici olmak için sunulan hizmetlerin özetini çıkarmak da kullanıcıların işine gelecektir. Güven kaybı duyulduğu anda binlerce müşteriyi kaybederek batma noktasına gelen link kısaltma siteleri, bu noktaya asla ulaşmamak için azimle çalışır.

Beş yıldır süregelen bu dev hizmetler neticesinde bu raddeye bir kez bile gelmemiş olan Adfly, sermayesiz iş fikirleri denildiğinde akla gelen ilk marka olmasıyla sağlanan güveni pekiştirici bir özelliğe sahiptir. En iyi url kısaltma siteleri arasında yer alan Adf.ly gerçekten popüler yönleriyle dikkat çekiyor. Yalnızca link kısaltmak amacıyla kullanmak zorunda da değilsiniz.

Adfly Ödeme Yapıyor Mu?

Pek tabii yapılan emeklerin bir karşılığı, maddi bir getirisi olmak zorundadır. Adfly şirketi de bu noktada müşterilerine sunduğu geniş ödeme yöntemleri ile sıkıntısız bir ödeme hizmeti sunuyor, sağladığı gelirleri anlık olarak bildirerek belirtilen tarihler içerisinde hesaplara aktarılacağını ‘’Duyurular’’ ekranı üzerinden site kullanıcılarına bildiriyor.

Adfly Ne Kadar Kazanırım?

Link kısaltma siteleri arasında en çok kazandıran şüphesiz ki Adfly sitesidir. Diğer firmaların 1000 gösterim başına yaptığı ödemelerin aksinde 10.000 ziyaretçi başına yaptığı ödemelerle daha fazla gelir imkanı sağlayan Adfly, bu ziyaretler sonucunda 5 dolarlık bir ödeme imkanı sağlıyor. Adfly, popüler url kısaltma siteleri 2020 listesi arasında yer almaktadır.