Kolay İş Fikirleri ile 23 Farklı Girişim Gösterin

Kolay İş Fikirleri ile 23 Farklı Girişim Gösterin

Mayıs 26, 2020 1 Yazar: aspendos

Kolay İş fikirleri ile ilgili aklıma gelen birçok şeyi sizlerle paylaşmak istiyorum. Yazdığım bu metin üzerinde para kazanmanın en kolay yollarını sizlerle paylaşmaya özen göstereceğim. Bu yüzden yazının sonunda açıkladığım bu yöntemlerin tamamını denemek isteyenler için deneyimledikten sonra bunu benimler yorumlarda paylaşmasını istiyorum. Şimdiden okuyanlara ve deneyenlere teşekkürler. Para kazanmak isteyenler hazır mısınız işte size harika yöntemleriyle internetten para kazanma yolları! En iyi para kazanma yöntemleri arasında gördüğüm 11 farklı yöntemi sizlerle paylaşıyorum. Para kazanma yöntemleri listesi sürekli güncellenecektir.

alan adı nedir ne işe yarar
Bu işler haricinde aklınıza gelmeyen en karlı işlerden biri de alan adı satın alımıdır.

Türkiye’de kullanılan birbirinden harika en iyi iş fikirleri arasında yer alan sistemleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Birbirinden harika birçok özelliği sizlerle paylaşmak istiyorum. Birbirinden farklı yeni iş fikirleri ile harikalar yaratmak istiyorsanız. Yazımın tamamını okumanı sana şiddetle tavsiye ediyorum. Basit iş fikirleri ile sizler için en iyi iş fikirleri listesi hazırlamak için biraz fazla emek verdim. Umarım beğenilerinizi ve güzel yorumlarınızı alırım.

1. Çevrimiçi Anketlere Katılın – Kolay İş Fikirleri

Anket doldurarak para kazanmak hayal gibi bir şey sanki. Kulağa öyle bir geliyor ki neden bu alanda bana para versinler diyorsunuz? Araştırma şirketleri bazı testleri uygulayabilmek adına bu tarz anketlere ciddi yatırımlar yapıyor. Yeni ürünleri test etmek için yapılan bu araştırmaların sonuçlarına göre belirli miktar para veriyorlar. Bilinen birçok öğrenci para kazanma metodlarına göre bu yöntem daha hızlı ve güvenilir firmalar tarafından sağlandığı için tercih ediliyor. Birlikte çalışabileceğiniz anket firmaları için: Marketagent ve Ysense gibi bilinen markalar Türkiye’de tercih edilebilir niteliktedir. Bu anket sağlayıcı firmalar yaklaşık 1 dolar – 5 dolar arası kazanç verdiği anketleri olabiliyor. Sermayesiz iş fikirleri arasında yer alan bu yöntemi uygulayabilirsiniz.

2. Kendi Web Siteni Başlatmaya Ne Dersin? – Kolay İş Fikirleri

Bir yan gelir yaratmak isteyenlere harika bir pasif gelir oluşturacağını düşündüğüm için bir web sitesi açmalarını tavsiye edebilirim. Turhost paneli üzerinden kolayca açabileceğiniz bir WordPress sitesi ile birlikte inanılmaz düzeyde kazançlar elde edebilirsiniz. Bu alanda başarı öykülerine yeterince doyduğumuz kanaatindeyim. Çok başarılı olan internet sitelerinden birini sizde bir yerden başlatıp internetten para kazanma yollarından birisi olan bu yöntemi deneyebilirsiniz. Nasıl para kazanabilirim diye düşünmektense biraz para harcayarak yatırım yapmak gelecek için mantıklı olabilir.

3. Çeşitli Etkinlikler İle Para Kazanmak

İnternetten para kazanma yolları arasında popüler bir yöntem olan etkinlikler ve reklam izleme gibi çeşitli olaylar inanılmaz düzeyde kazançlar sağlayabiliyor. Gerçekten yan gelir isteyenler için bu tarz etkinlikler sunan Toluna, IndoxPounds ve Swagbucks siteleri gerçekten harika işler başarıyor. En iyi para kazanma yöntemleri arasında yer alan bu yöntemi kullanmak Türkiye’de verilen rakamlara göre biraz zor.

4. Amazon Kindle Kitap İle Tanışın

Arkadaşlar Türkiye’de pek kullanılmayan bir yöntemde olsa sizleri Kindle ile tanıştırmak istiyorum. Yabancı dili olanlar ve yazı yazmayı gerçekten sevenler haydi kitap başına! Bir kitap yazarak Amazon gibi bir pazarda satmak sizlere muazzam kazançlar sağlayabilecek. Bunu gerçek bir iş olarak bile görmenizde fayda var. E-kitaplar ile başarının anahtarı artık uzakta değil. Amazon üzerinden verilen bu hizmet potansiyel müşteri sayısını yükseltiyor. Pasif gelir nasıl elde edilir diye soranlar artık cevabı biliyorsunuz. İnternetten para kazanmak sandığınız kadar zor değil. Zor olan sizlersiniz. Para kazanmak isteyenler için Amazon Kindle alanını ziyaret etmelerini tavsiye ederim. Kitap fiyatları genellikle 1 Euro ile 7 Euro arası değişiyor.

5. Tıklayarak Para Kazanmak Kim İstemez? İş Fikirleri

Gerçek bir tıklama çalışanı olmayı kim istemez? Clickworker olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsin. Paypal üzerinden ödeme almayı bilmiyorsanız. Tavsiye etmiyorum tek metod o çünkü. Eğer ödeme almayı biliyorsanız. Veri girişlerini inceleten site size tıklama yaptığınız müddetçe ciddi rakamlar ödüyor. Ancak ABD’de olan kişilerin buna ihtiyacı pek yok. Onların Amazon’u olduğu için adamlar oradan para kazanmak konusunda zorluk yaşamıyorlar. Sermayesiz iş fikirleri arasında yer alan bu yöntemi daha çok yabancılar kullanıyor.

6. Part-Time Bir İş Bulmak

Türkiye’de internetten para kazanmak biraz zorlayıcı olabiliyor. Pasif gelir elde edebileceğiniz platformlar neredeyse ölü fiyatlar verdiği için işinize yaramıyor olabilir. Ancak Part-time bir iş bulmak size harika gelecektir. Part-time iş ilanları bulabilmek için size tavsiye edebileceğim bir siteyi sizlerle paylaşmak isterim. Göz atmanızda bir sakınca görmüyorum. Gerçek yarı zamanlı bir iş sayesinde para kazanmak mutlaka daha kolay ve öğrenmeye gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz.

7. İkinci El Kitapları Sat ve Para Kazan

Para kazanmanın harika bir yolu olan kitap satışları yalnızca yayın evleri için geçerli bir yöntem değildir. Öğrencilerin ek gelir elde etmek amacıyla yapabileceği bu yöntem ile harikalar yaratmak mümkündür. Üniversitenizin sahip olduğu İnstagram öğrenci sayfaları ile eski dönem kitaplarınızı yeni gelen öğrencilere satmayı unutmayın. Bütün bunların yanı sıra elinizde olan kitapları Letgo, Amazon ve Sahibinden tarzı sitelerde de satabileceğinizi unutmayın. Şaka gibi geliyor olabilir. Yalnızca okul kitapları değil her türlü kitap satışı bu uygulamalardan yapılabiliyor. Para kazanma fikirleri arasında en popüler tercih edilen yöntem olduğunu da belirtmek isterim.

8. Yarışmalar Düzenleyerek Para Kazanmak Mümkün

Hayal gibi bir cümle olsa da örnek olması amacıyla anlatacağım bu metod ile para kazanmak gerçekten mümkündür. Bir halı saha turnuvası düzenleyerek katılan takımlardan komisyon alarak kısa vadeli toplu bir para girişi sağlayabilirsiniz. Ücretli yarışmalar düzenlemek her zaman kullanılan bir yöntemdir. Eğer çevrenize güveniyor ve bu işin altından kalkabilirim diyorsan. En yakın zamanda turnuvanı oluştur ve arkadaşlarını davet et. Para kazanma fikirleri niteliğinde olduğunu düşünmüyorum. Devamlılığı olmayacağı için kısa süreli iş olarak yapılabilir.

9. Alan Adı Satın Al ve Sat – Kolay İş Fikirleri

Alan adlarının değerleneceğini düşünenler gerçekten bu işe deliler gibi yatırımlar yapıyorlar. Yalnız tahmin ettiğiniz gibi değil gerçekten yatırım yapıyorlar. Örneğin Turhost üzerinden aldığınız bir alan adını satın almak isteyen başka bir kişi binlerce dolar veya milyonlarca dolar ödeyebilir. Yabancı ülkelerde bu durum çok yaşanıyor. Ülkemizden örnek vermek gerekirse Acun.com alan adını kaptırdığı için Sayın Ilıcalı farklı bir alan adı kullanmak zorunda kaldı. Tıklayıp test edebilmeniz adına bağlantı ekledim.

10. Verebileceğiniz Eğitimleri Satmaya Ne Dersiniz? – Kolay İş Fikirleri

Herkesin gerçekten iyi olduğu bir alan olabilir. Peki, bu alanları sosyal medyanız üzerinden duyurup satışını yapabileceğinizi hiç hayal ettiniz mi?Evden para kazanma yöntemleri arasında pek tercih edilmeyen bu metodu insanlar yapamayacaklarını düşünüyorlar. Ancak gerçekten iyi gitar çalan biri veya profesyonel bir müzisyen kendi medyasında reklamını yaparak çocuklara veya gençlere bu hizmetini kolayca satabiliyor. Para kazanmak isteyenler için bu yöntemi gerçekten tavsiye ediyorum. Kendim uyguladığım için sonuna kadar arkasında olduğum bir metod.

11. Link Kısaltarak Para Kazanmak – Kolay İş Fikirleri

Arkadaşlar birçok webmaster tarafından bu yöntem sıkça tercih edilen bir aracı olarak kullanılıyor. Sitelerine genellikle Adsense alamayan kullanıcılar link kısaltarak para kazanmak istiyorlar. Para kazanmak amacıyla kullanılan bu yöntem gerçekten popüler bir yöntemdir. Ünlü firmaları incelediğim link kısaltma siteleri başlıklı yazıma göz atmanı bu konuda tavsiye ederim. En iyi para kazanma yöntemleri arasında gördüğüm bir alandır. Deneyenlerin memnun kalacağını düşünüyorum.

12. Grafik Tasarım Kolay İş Fikirleri

Bana kalırsa gelmiş geçmiş en karlı iş fikirleri arasında yer alan fikirdir. Emek tamamıyla sizden olduğu için herhangi bir maliyetle uğraşmazsınız. Bana kalırsa öğrenilmesi zorunlu olan uygulamalar; Adobe İllustrator ve Photoshop uygulamalarıdır. Bu uygulamaları verdiğim linkler üzerindeki profesyonel dersler ile Youtube’dan kolayca öğrenebilirsiniz. Yan gelir elde etmek isteyenler eğer bu uygulamayı detaylarıyla öğrenirlerse 2020 kolay iş fikirleri arasında hala varlığını sürdüren bu hizmeti pazarlayabileceğiniz yerleri de sizlerle paylaşmak isterim. Sadeceon ve Bionluk isimli web siteleri bu hizmetlerin hızlı bir şekilde satıldığı profesyonel platformlardır. Denemenizi mutlaka tavsiye ediyorum.

13. Web Tasarım Hizmeti Vererek İş Fikirlerinin En İyisiyle Tanışın

Web tasarım denildiğinde yalnızca bir site açma fikrinin aklınızda canlandığını biliyorum. Ancak en iyi iş fikirleri arasında yer alan web tasarım hizmeti herkes tarafından kolaylıkla öğrenilebilir. Nasıl mı? Elbette tekrar yardımınıza Youtube koşuyor. Birçok ünlü web tasarımcının yalnızca basit kitaplarla bu yola çıktığını unutmayın. Bu işi tam olarak öğrenip de gerçek işini bu alana yönlendirmeyen henüz bir kişi bile görmedim. İş kurma fikirleri isteyenler bu alanda gerçekten iyi bir ajans kuracak bilgi ve birikime sahip olduklarında ne demek istediğimi daha iyi anlayacaklar.

14. Yetenek Pazarlamak ve İş Kurma Fikirleri Birleşsin Mi?

İş kurma fikirleri arasında popüler olarak tercih edilen bu yöntem harbiden hayatınızı değiştirebilir niteliktedir. Kolay iş fikirleri arasında gösterilen bu metod ile her şey daha farklı olacak ve artık kendinize ait bir işiniz olacak. Nasıl mı? Öncelikle önüne bir kağıt ve kalem almanı rica ediyorum. Bu kağıda kendinde beğendiğin ve yetenekli olduğun her şeyi kaleme alman gerektiğini düşünüyorum. Ardından bir arka sayfasına da kötü huylarını yazmalısın. Şimdi ortaya çıkan tabloya göre sahip olduğun yeteneği artık biliyorsun. Sıra artık o yeteneği nasıl pazarlayacağını bulmakta. Bunun ise çok kolay bir yolu var. Yeteneğin hakkında Youtube üzerinden hemen bilgi almaya başlıyorsun. Ardından iş başına geç artık patron!

15. E-kitap: Karlı İş Fikirleri

Para kazandıran iş fikirleri arasında yer alan bu yöntem ile Amazon Kindle sayesinde inanılmaz düzeyde rakamlara ulaşacağına eminim. Kolay iş fikirleri arasında yer alan bu yöntemde tamamıyla emeğe dayalı bir işleyiş mevcuttur. Yazdığınız bir kitabı rahatlıkla Kindle üzerinden satabilirsin. zaten yukarıda kısmen bu özelliği anlattığım için tekrarlama gerek yok.

16. İnstagram Hesap Satışı Para Kazandırır Mı?

Para kazanmak isteyenler için harika bir önerim var. İnstagram hesabınızı şahsi olarak değil de işletmen için kullanmak istemez miydin? Aslında işletmen yalnızca beynin olacak. Pazarladığın ürünse İnstagram hesabın olacaktır. Takipçi kastığınız İnstagram hesabınız ile ciddi rakamları talep edebilirsiniz.

Kolay İş fikirleri üzerine araştırma yapanlar hazır mısınız? Türkiye’de kullanılan birbirinden harika en iyi iş fikirleri arasında yer alan sistemleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Birbirinden harika birçok özelliği sizlerle paylaşmak istiyorum. Birbirinden farklı yeni iş fikirleri ile harikalar yaratmak istiyorsanız. Yazımın tamamını okumanı sana şiddetle tavsiye ediyorum. Kolay iş fikirleri ile sizler için en iyi iş fikirleri listesi hazırlamak için biraz fazla emek verdim. Umarım beğenilerinizi ve güzel yorumlarınızı alırım. Farklı bir yöntem için linkler üzerine yazdığım bu kapsamlı yazıya tıklayabilirsiniz.

18. E-kitap: Karlı İş Fikirleri

Para kazandıran iş fikirleri arasında yer alan bu yöntem ile Amazon Kindle sayesinde inanılmaz düzeyde rakamlara ulaşacağına eminim. En iyi iş fikirleri arasında yer alan bir yöntemi sizinle paylaşmak istedim. E-kitap hizmetinden yararlanabilmek adına Kindle üzerinden veya Türkiye’de popüler olan Letgo gibi uygulamalardan satmanızı tavsiye ederim. Amazon’un Kindle sayfası yabancı ülkelerde çok popülerdir. Eğer yabancı dilde bir kitap yazamıyorsanız. Yerli bir ürün satmanın gerçekten çok zor olacağını tekrar hatırlatmak isterim.

19. Makale Yazarlığı: Kolay İş Fikirleri Arasındadır

İçerik editörlüğü diye bir söylemi daha önce hiç duymamış olabilirsiniz. İçerik editörleri yalnızca bilgisayar başında site içerisinde içerikleri giren kişiler olarak bilinirler. Ancak bu kişilerin bir başka görevi de kaliteli bir içerik yazmaktır. Özgün ve kaliteli makaleler yazabiliyorsanız. Ciddi düzeylerde paralar kazanabilirsiniz. Yüksek miktarlara ulaşabilirsiniz. Bunu yapabileceğiniz en iyi iş platformları: Yazkazan, İyimakale, Makaleyaz ve benzeri platformlar Türkiye’de en popüler kullanılan platformlardır.

20. Online İngilizce Eğitimi: Evden Para Kazanmak

Evden para kazanmak isteyenler için harika bir önerim var. Bir öğretmen olarak çeşitli uygulamalar üzerinden reklamınızı yaparak öğrenci bulmaya ne dersiniz? Eğer gerçekten böyle bir yeteneğiniz varsa; yabancı dil konuşabiliyorsanız. Eğitim verebilecek kadar iyi bir dil bilginiz varsa bu konu üzerine cidden para kazanabileceğiniz siteler var. Kolay iş fikirleri arıyorsanız bu uygulamaları kullanarak hemen kendi eğitim ağınızı oluşturabilirsiniz. Online İngilizce eğitimi verebileceğiniz ve reklamınızı yapabileceğiniz platformlar: Skype, Facebook, Twitter, İnstagram olabilir. Buralardan reklamınızı yapabilir ve Skype üzerinden online eğitim verebilirsiniz. Skype dil kursu vermek gerçekten Avrupa’da en çok kullanılan bir eğitim metodudur.

21. Link Kısaltarak Para Kazanmak

Teknoloji hayatımıza birçok açıdan kolaylık sağladığı gibi, maddi kazanç konusunda da imkanlar sunmaktadır. Özellikle zamanının belirli bir kısmını bilgisayar başında geçirenler, internet kullanımını paraya dönüştürecek işlerle uğraşır. İnternetten para kazandıran iş fikirleri arasında son zamanların gözdesi link kısaltmadır. En iyi link kısaltma siteleri, kullanıcılara kısa sürede tatmin edici kazanç sağlayacak servislerdir.

Dünya geneline link kısaltma sitesi olarak hizmet veren servislerin sayısı hayli çoktur. Sosyal medya hesapları ve video indirme siteleri başta olmakla beraber link kısaltmak internet dünyasının kazanç kapıları arasındadır. Üstelik link kısaltarak para kazanmak için herhangi bir prosedüre ya da ücret ödemeye gerek yoktur. Tek gereklilik, kazandıran bir link kısaltma sitesine üye olmaktır. İnternet ortamında, kısaltılmış linkler sıkça karşımıza çıkar. Ancak bu linkler, nasıl kısaltıldı çoğumuz bilmeyiz. Link kısaltma, fotoğraf, program, video, websiteleri ve indirme linklerinde göze estetik görünmeyen uzun karakterlerin kısaltılmış biçimidir. Kullanıcıların paylaşımını daha seri ve hoş şekilde yapmasını sağlayan link kısaltma, aynı zamanda maddi getiri açısından da avantajlıdır.

Link kısaltma sitelerinin hizmet bedeli olarak ödediği ücretler hizmet standartlarına göre değişiklik gösterir. En iyi hizmeti veren siteler, günümüzün kolay iş fikirleri arasında bulunan link kısaltma için yüksek kazanç oranlarıyla hizmet verir. Ödemelerin belirlenen günlerde kullanıcıların hesabına aktarılması da hizmetin daha fazla rağbet görmesini sağlamıştır. Link kısaltma siteleri ile 2020 yılında herkes kazanabilir.

22. Okula Boşuna Gitmeyin Notlarınızı Satın

Eğitim hayatınız belki de karşınıza hiç çıkmayacak bir fırsatı da sizlere sunar. Genellikle bu yaşlarda pek para kazanabilecek fırsatınız olmayabilir. Okul sırasında cebinize üç beş kuruş bir şeyler girsin istiyorsanız. Ayrıca vaktiniz yoksa mutlaka aldığınız notları parayla paylaşın. Herkesten iyi not tutarsanız emin olun ki sınav dönemi herkes sizin notunuzu isteyecektir. Notlarınızı düzenli olarak oluşturuyorsanız mutlaka bir karşılık alacaksınız.

23. Okul Çıkışlarında Kurye Olmak

Daha çok yurtdışında geçerli bir özellik olsa da Türkiye’de özellikle İstanbul ve İzmir kesimlerinde bu uygulama başladı. Motorlu kurye olarak dağıtım yapabileceğiniz birçok işletme ile büyük şehir avantajını kullanarak tanışın. Birbirinden özel kolay iş fikirleri arasında yer alan bu yöntemi kullanarak ayda 1000 TL – 2000 TL arası kazanç sağlayabilirsiniz. Part time iş fikirleri arasında bulunan bu yöntem ABD’nin en sık kullanılan öğrenci işi yöntemidir.

Listenin daha hızlı genişlemesi için aşağıdan yorum yaparak bize yeni kolay iş fikirleri için yön verebilirsiniz. Lütfen yorum atmayı ve yazımı paylaşmayı unutmayın.