En İyi Link Kısaltma Siteleri- Trlink Sitesi

En İyi Link Kısaltma Siteleri- Trlink Sitesi

Mayıs 25, 2020 0 Yazar: aspendos

En iyi link kısaltma siteleri arasına koyabileceğimiz belki de ilk sırada yer alacak olan TR.Link, yıllardır ülkemizde yerli link kısaltma platformu olarak hizmet vermektedir. Özellikle işsizlik konusunda oldukça zor şartlar altında olan ülke vatandaşları, internet üzerinden sermayesiz iş fikirleri konusunda çeşitli araştırmalar yapıyor. TR.Link bu noktada onlara linklerini kısaltarak reklamlar aracılığıyla para kazanmalarına yardımcı olacak bir link kısaltma sitesi görevi üstlenerek ekonomik anlamda cepleri ferahlatan bir işlev görüyor. Trlink’e üye olmak isteyenler tıklayabilirler.

TR.Link Hakkında – En İyi Link Kısaltma Siteleri

2016 yılından veri ülkemizde hizmet veren sayılı link kısaltma siteleri arasında yer alan TR.Link, dünya genelinde en yüksek cpm oranlarıyla kullanıcıların tercih etme yüzdesini maximuma çekmeyi başarıyor.

Üye paneli üzerinden canlı olarak gelirlerinizi ve tıklanma durumunuzu takip edebildiğiniz gelişmiş panel sistemi ile kazançlarınızda herhangi bir aksaklık yaşamıyor, günlük olarak ödenen bakiyelerle de belirlediğiniz banka hesapları üzerinden nakit olarak paranızı hesabınza nakledebiliyorsunuz.

TR.Link Güvenilir Mi?

Konu sanal alemden para kazanmak olunca pek tabi akıllara ilk gelen konu ne kadar güvenilir olduğudur. Çoğu link kısaltma servisi bu noktada müşterilerini umut oyunları ile kandırırken TR.Link, ödeme kanıtları ve sunmuş olduğu geniş hizmet yelpazesiyle bu konuda akıllardaki soru işaretlerini bir çırpıda siliyor.

TR.Link Ödeme Yapıyor Mu?

Konu internetten para kazanma olduğunda kullanıcıların daha sıkı bağlanması için gereken motivasyon yapılan ödemeler aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Bu noktada ödemelerin zamanında ve eksiksiz olarak yapılması da önemli bir unsur olarak karşımıza çıkıyor.

En iyi link kısaltma siteleri arasına girmesinde büyük pay sahibi olan nokta da ödemeler konusunda ciddi bir prensip ile çalışıyor olması. Zira yapılan ödemeleri anında cüzdana aktarması ve belirtilen günlerde bakiye sınırı olmadan banka hesabınıza yaptığı ödemelerle bu konudaki ciddiyetini gözler önüne seriyor.

En İyi Link Kısaltma Siteleri – TR.Link Ne Kadar Kazanırım?

Link kısaltma servisi olarak hizmet veren TR.Link ile kazanmanın sınırı yoktur. Onlarca ülkede milyonları bulan kullanıcıya hizmet veren TR.Link, TL bazında hizmet verse de ülke bazında ekonomik duruma göre farklı miktarlarda ödeme yapmaktadır.

Ülkemizde 1000 tıklama başına ortalama 14-25 TL civarlarında ödeme yapan TR.Link, bu miktarları arttırıcı çeşitli kategorilerle de kazançlarınızı katlamanız için imkan sağlamaktadır. Başka bir url kısaltma sitesini de sizlerle paylaşmak isterim.