Amazon Kindle E-kitap İle Para Kazanma Yolları

Amazon Kindle E-kitap İle Para Kazanma Yolları

Mayıs 30, 2020 0 Yazar: aspendos

Amazon Kindle E-kitap uygulaması günümüzde en cazip iş fikirlerinden biridir. Uluslararası bir e-ticaret platformu olan Amazon’un Kindle uygulamasını kullanarak elektronik ortamda yazdığınız kitaplarınızı satarak para kazanabilirsiniz. Eğer bir kitap yazma fikriniz varsa matbaa, editör, yayınevi, satış gibi birçok konu ile uğraşmadan e-kitap olarak yazıp Amazon Kindle ile satışa sunabilirsiniz. Çağımız teknolojisi internet ile artık birçok insan e-kitap uygulamalarından faydalanarak kitap okuyor. Bu nedenle kitap yazmak isteyen kişiler için Amazon Kindle kitap çeşitleri çok cazip fırsatlar sunuyor. İnsanların sorunlarına çözüm olabilecek ya da keyifle okumak isteyecekleri bir konuda yazacağınız e-kitap ile çok iyi para kazanabilirsiniz. Bunun için kitabınızı elektronik ortamda yazarak sisteme yüklemeniz yeterli oluyor.

Amazon kindle para kazandırır mı

Para Kazanmak İçin E- Kitap Yazabilirsiniz

E-kitap yazarak para kazanmak Amazon Kindle ile oldukça cazip bir fikir haline geldi. Kindle Direct Publishing ile yazdığınız e-kitabın tüm haklarını elinizde bulundurarak istediğiniz zaman düzenleme ve değişiklikler yapabilir, telif haklarından faydalanabilirsiniz. Kitap yazma fikriniz varsa ve değerlendirmek istiyorsanız hiç bir masrafa girmeden e-kitap olarak yazıp Amazon Kindle uygulamasına yükleyerek direk pazara girebilirsiniz. Bir kez yazıp sisteme yükledikten sonra satıldıkça sürekli para kazanmanızı sağlayacaktır. Yapmanız gereken tek şey kitabınızı elektronik ortamda yazıp Kindle uygulamasına yüklemektir. İsterseniz kitabınızı sesli kitap olarak da yayınlayabiliyorsunuz.

Amazon Kindle E-Kitap İle Ne Kadar Para Kazanılır

İş fikirleri alanında son günlerde en cazip fikirlerden biri de e- kitap yazmaktır. Eğer kaleminize güveniyorsanız ve bir kitap fikriniz varsa Amazon Kindle ile çok iyi para kazanma şansınız olacaktır. Kindle’de yer alan bir e-kitap haftalık 100 ile 300 dolar arasında bir kazanç sağlar. Bu rakam kitabınız satıldıkça gittikçe artan bir kazanç demektir. Üstelik sürekli bir şey yapmanız gerekmez. Bir kez e-kitabınızı yazıp Kindle sistemine yüklersiniz ve sürekli kazanmaya devam edersiniz. Amazon Kindle Türkiye’de henüz yeni bir uygulama olduğundan e-kitabınız İngilizce olmalıdır. Ancak ilerleyen zamanlarda Türkçe kitapların da yayınlanabileceği açıklanıyor. İngilizcesi iyi olan yazarlar şimdiden kitaplarını yazarak Kindle’ye yükleyebilirler. Denemenizde fayda görüyorum.